Gymnázium, Konštantínova 2

Hľadať

Prejdi na obsah

Hlavné menu:


2. ročník - [4-RG]

Zoznam žiakov

Sponzor študentskej firmy
Sponzor študentskej firmy

ZOZNAM ŽIAKOV


3.A – 4-RG
RNDr. Hajduk Milan

1. Adamkovičová Sára
2. Anderková Gréta
3. Baňas Adrián
4. Daňková Dominika
5. Feňušová Sandra
6. Figurová Anna
7. Funtaľová Soňa
8. Gajdoš Samuel
9. Gdovinová Renáta
10. Harvišová Lucia
11. Kanda Matúš
12. Kapráľová Alexandra
13. Kolarčíková Anita
14. Kolpák Adam
15. Koreňová Annamária
16. Kundrik Tomáš
17. Kvitkovičová Júlia
18. Marcinková Nicol
19. Mikitová Dáša
20. Mikulová Laura
21. Mogišová Petra
22. Partilová Janka
23. Polačková Kristína
24. Sharkawy Sofia
25. Sinaiová Alica
26. Sobeková Simona
27. Stašáková Barbara
28. Stürzerová Kristína
29. Šoltýs Lukáš
30. Tuhrinová Denisa
31. Viščor Matúš
32. Zakarovská Dária


ZOZNAM ŽIAKOV


3.B – 4-RG
Mgr. Salák Vladimír

1. Bartková Katarína
2. Bednár Dominik
3. Bednáriková Kristína
4. Bohačová Jarmila
5. Cuper Richard
6. Čarný Tomáš
7. Čorej Ján
8. Čupeľová Veronika
9. Dzugas Gabriel
10. Griger Peter
11. Grichová Jessica
12. Hovanová Ivana
13. Huňadyová Michaela
14. Kočiško Boris
15. Ludviková Barbora
16. Mátheová Laura
17. Močkovský Dávid
18. Naď Jaroslav
19. Naščáková Martina
20. Novotný Samuel
21. Pavlovská Frederika
22. Petková Patrícia
23. Provázková Lenka
24. Provázková Lívia
25. Retter Alexander
26. Semanová Michaela
27. Šulcová Sarah
28. Tomečko Šimon
29. Turociová Júlia
30. Turociová Mária
31. Varzaly Richard
32. Vašková Lenka
33. Vašková Michaela


ZOZNAM ŽIAKOV


3.C – 4-RG
RNDr. Dzubáková Zuzana

1. Beluško Michal
2. Berdis Richard
3. Blašková Ema
4. Friedová Frederika
5. Holpitová Jana
6. Jenčová Andrea
7. Kerestešová Žaneta
8. Krajníková Eva
9. Kraviarová Dominika
10. Krivý Jakub
11. Krompaský Jakub
12. Lukáček Matúš
13. Maníková Andrea
14. Mašterová Barbora
15. Mičkaninová Eva
16. Mižáková Kristína
17. Nováková Caroline
18. Pekár Gregor
19. Pisko Šimon
20. Putnocká Lucia
21. Referovič Patrik
22. Remeta Šimon
23. Sabová Klaudia
24. Smetanková Annamária
25. Spišáková Klára
26. Spusta Róbert
27. Suchanič Jakub
28. Sventeková Anita
29. Tkáčová Klára
30. Varga Vladislav


Úvodná stránka | O škole | Aktuality | Facebook GK2 | Dokumenty školy | Zverejňovanie | Prijímacie konanie | 2 % z Vašich daní | Škola rodičom | Školský psychológ | Predmetové komisie | Maturitná škúška | Žiacka knižka | Rozvrhy | Školská pošta | Poznávacie zájazdy | Turistický klub GK2 | Študentská firma | Školská jedáleň | Kontakty | Webadmin | Web


Späť na obsah | Späť na hlavné menu